|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вид товару | Альбом |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Формат | А5 |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Тип книги | Аплікація |
| Тематика | дитячі пазли; аплікація |
| Мова видання | українська |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Страна производитель | Україна |
| Тип поверхности бумаги | фотопапір |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Комбінований |
| Языки | Український |
| Кількість листів | 6 |
| Кількість ігрових сторінок | 10 |
| Кількість сторінок | 12 |
| Кріплення | металева пружина |
| Матеріал обкладинки | ламінація |
| Поверхня | Глянцева |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | Поліпропіленовий пакет |
| Форма | Прямокутна |