|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Розпродаж
−8%
Характеристики
| Вид товару | Набір |
|---|---|
| Формат | А4 |
| Тип | Комбинированный |
| Тип книги | На липучках |
| Тематика | гардероб, магазин, виріжиі збери сам |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 5-ти років |
| Страна производитель | Україна |
| Тип поверхности бумаги | фотопапір |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Ламінація |
| Кількість листів | 6 |
| Кількість ігрових сторінок | 10 |
| Кількість сторінок | 12 |
| Кріплення | металева пружина |
| Матеріал обкладинки | ламінація |
| Поверхня | Глянцева |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Форма | Прямокутна |