|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вид товару | Набір |
|---|---|
| Колір | Шоколадний |
| Формат | А5 |
| Тип | Ігровий тренажер |
| Тип книги | На липучках |
| Тематика | хеловін, моторика, графомоторика, ро |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 3-х років |
| Страна производитель | Україна |
| Тип поверхности бумаги | фотопапір |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Ламінація |
| Кріплення | металева пружина |
| Матеріал обкладинки | ламінація |
| Поверхня | Глянцева |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Форма | Прямокутна |