|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вид товару | Альбом |
|---|---|
| Колір | Блакитний |
| Формат | 20*20 |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Тематика | кольори; абетка; сортування сміття; |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Страна производитель | Україна |
| Тип поверхности бумаги | фотопапір |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Комбінований |
| Языки | Український, Англійський, Німецький |
| Кількість листів | 6 |
| Кількість ігрових сторінок | 11 |
| Кількість сторінок | 12 |
| Кріплення | металева пружина |
| Матеріал обкладинки | ламінація |
| Поверхня | Глянцева |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | Поліпропіленовий пакет |
| Форма | Квадратна |